Х щорічні Грінченківські читання

8 грудня 2017 року в Університеті Грінченка відбулася всеукраїнська наукова конференція «Національне та духовне відродження у спадщині Бориса Грінченка». Зібралися науковці з Івано-Франківська, Херсона, Черкас, Університету Драгоманова, вчителі з Кривого Рогу. Перед учасниками і слухачами виступили з доповідями знані викладачі, професори нашого Університету: Фелікс Левітас, Костянтин Бацак, Олена Єременко, Оксана Салата, Антоніна Мовчун. «Етнографічну спадщину Б.Грінченка» презентував почесний професор Університету, знаний науковець Василь Яременко. Цікавими, пізнавальними були наукові доповіді наших колег з Івано Франківська (Тетяни Качак), з Херсона (Ольги Горбонос), з Університету Драгоманова (Володимира Погребенника). Окрасою став виступ наших студентів з Інституту мистецтв. Богдан Карпук та Лукава Дарина виконали пісні на слова Бориса Грінченка та музику наших викладачів – Валентина Касьянова і Миколи Малого. На секційних засіданнях учасники конференції продовжили спілкування.