Майстер-клас кафедри англійської філології та перекладу "Перспективи освіти вчителя нового покоління"

7 грудня 2017 року Кафедра англійської філології та перекладу Інституту філології провела науково-практичний семінар «Перспективи освіти вчителя нового покоління».

У семінарі взяли участь вчителі шкіл м.Києва, які вже беруть участь у пілотуванні спільного проекту МОН України та Британської Ради в Україні «Шкільний вчитель нового покоління» і виступають базами практики для студентів-учасників проекту, а також представники шкіл, зацікавлених у співпраці з Інститутом філології КУБГ та участі у проекті. В рамках семінару було проведено демонстраційне заняття з Практичної педагогіки (2-й курс, англійська філологія) за матеріалами проекту «Шкільний вчитель нового покоління». Тема заняття – Рівні навчальної автономії студента. Викладач – к.п.н., доц. О.О.Москалець. Після обговорення заняття відбувся круглий стіл «Організація шкільної практики студентів за проектом «Шкільний вчитель нового покоління».

Всі учасники семінару отримали сертифікати.

Майстер-клас кафедри англійської філології та перекладуМайстер-клас кафедри англійської філології та перекладуМайстер-клас кафедри англійської філології та перекладуМайстер-клас кафедри англійської філології та перекладуМайстер-клас кафедри англійської філології та перекладуМайстер-клас кафедри англійської філології та перекладуМайстер-клас кафедри англійської філології та перекладуМайстер-клас кафедри англійської філології та перекладуМайстер-клас кафедри англійської філології та перекладуМайстер-клас кафедри англійської філології та перекладу