Всеукраїнський науковий семінар з проблем теоретичного мовознавства “ГРАМАТИКА, СЕМАНТИКА, ПРАГМАТИКА У ТЕКСТІ ТА ДИСКУРСІ”

1 6 листопада 2017 року в Інституті філології Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся Всеукраїнський науковий семінарз проблем теоретичного мовознавства“ГРАМАТИКА, СЕМАНТИКА, ПРАГМАТИКА У ТЕКСТІ ТА ДИСКУРСІ. Семінар був присвячений ювілею доктора філологічних наук, професора Буніятової Ізабелли Рафаїлівни, видатного науковця, лінгвіста, перекладача, послідовниці шкіл Ю.О. Жлуктенка та Г.Г. Почепцова. Семінар розпочався з презентації статті у Вікіпедії, присвяченій  Ізабеллі Рафаїлівні (https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D1%83%D0%BD%D1%96%D1%8F%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B0_%D0%86%D0%B7%D0%B0%D0%B1%D0%B5%D0%BB%D0%BB%D0%B0_%D0%A0%D0%B0%D1%84%D0%B0%D1%97%D0%BB%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B0).

Завідувач відділу структурно-математичної лінгвістики Інституту української мови НАН України, доктор філологічних наук, професор Євгенія Анатоліївна Карпіловська виступила із цікавою доповіддю про історію, сучасний стан та проблеми досліджень української мови.

Завідувач кафедри германської філології Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, доктор філологічних наук, професор Сергій Іванович Потапенко виступив із неперевершеною елегантною доповіддю про динаміку мовної особистості королеви Великобританії Єлизавети ІІ.

Доктор філологічних наук, професор Олександр Сергійович Колесник заінтригував учасників семінару доповіддю про мовну репрезентацію концепту ЛІС у вимірі міфосеміотики.

Завершився семінар виступом учениці Ізабелли Рафаїлівни Буніятової, директора Навчально-наукового інституту іноземної філології Житомирського державного університету імені Івана Франка, кандидата філологічних наук, доцента Полховської Марини Володимирвіни, яка розповіла про Житомирський науковий осередок, до якого входять учні ювілярки.

Зичимо ювілярці міцного здоров’я, наукової неперевершеності, адміністративної наснаги і щастя!

Чекаємо на семінар 2018 року!