Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених, аспірантів та студентів «Основні напрями розвитку наукових досліджень молодих учених»

Студентка 2-го курсу (ФА-3-16) Інституту філології Макогон Катерина поділилася власними враженнями про відвідання Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених, аспірантів та студентів під назвою «Основні напрями розвитку наукових досліджень молодих учених»!!!

"Що ж, подорож до Переяслав-Хмельницького 9 листопада 2017 року виявилося дуже плідною та пізнавальною.

На Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих учених, аспірантів та студентів під назвою «Основні напрями розвитку наукових досліджень молодих учених» я була вперше, та вже зараз можу з впевненістю сказати, що повернуся та навіть візьму участь в наступному році!

Я та мої колеги (Макогон Катерина, Міняйлук Єлизавета, Збінець Юлія, Падалюк Роман, студенти 2-го та 3–го курсів Інституту філології) були свідками підписання Договору про співпрацю між Науковими Товариствами ДВНЗ «Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди» та Київського університету імені Бориса Грінченка.

Мене вразило те, наскільки тепло, гостинно, та навіть по-сімейному зустріли нас наші колеги з Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди. Та ще більше мене захопили доповіді молодих учених, доречні та змістовні, а головне – актуальні. Слухаючи наукові доробки наших колег-студентів, магістрантів, аспірантів, ми не помітили, як минули пять годин часу (відкриття конференції відбулось о 10.00, а підсумки ми вже підводили о 15.00).

А приємним сюрпризом для всієї команди від Київського університету імені Бориса Грінченка були екскурсії бібліотекою, музеями та художніми виставками університету імені Григорія Сковороди.

Тож, наполегливо заохочую кожного, хто ще не був у цьому оплоті знань та культури, якнайскоріше записатися на наступну зустріч молодих учених аспірантів та студентів".