Квест до Дня української писемності та мови «Мовний марафон»

9 листопада 2017 року до Дня української писемності та мови в Інституті філології відбувся квест «Мовний марафон», у якому взяли участь команди різних структурних підрозділів Університету. Студенти і викладачі, мандруючи аудиторіями, кафедрами і закуточками нашого корпусу, розв’язували лінгвістичні задачі, що стосувалися різноманітних аспектів застосування української мови. Експерти відзначили команди у таких номінаціях:

«Кращі знавці історії української мови» – команда Факультету здоров’я, фізичного виховання та спорту;
«Кращі знавці української орфографії» – команда Педагогічного інституту;
«Краща підтримка проекту "СловОпис"» – команда Університетського коледжу;
«Майстерність у редагуванні комп’ютерного перекладу» – команда Факультету права та міжнародних відносин;
«Знавці знакових українських цитат» – команда Історико-філософського факультету;
«Кращі знавці української лексикографії» – команда Інституту журналістики;
«Кращі знавці українського словотворення» – команда Інституту мистецтв;
«Кращі знавці української неології» – команда Інституту філології.

Організатори та експерти квесту були одностайними у рішенні про те, що найкраще з усіма завданнями впоралась команда Факультету інформаційних технологій та управління, яка й стала переможцем.
Командна робота і хороший настрій усіх учасників були суголосними атмосфері свята. ВІТАЄМО ВСІХ!!!