Декламування віршів як засіб впливу на аудиторію

07 листопада 2017 року  в Інституті філології був організований та проведений захід  "Декламування віршів як засіб впливу на аудиторію", в якому взяли участь  студенти I, II, III курсів спеціальностей "Філологія. Мова і література  (англійська)", "Філологія. Переклад (англійська мова)", "Філологія. Мова і література (французька)", "Філологія. Мова і література (японська)", "Філологія. Мова і література (китайська)". На заході студенти занурилися у світ поезії, філософії, мистецтва слова, продемонстрували прекрасні ораторські здібності, обмінялися думками, ідеями, поглядами. Захід Наукового товаристваІнституту філології "Декламування віршів як засіб впливу на аудиторію" розкрив творчий потенціал багатьох особистостей, адже багато студентів зачитали власну позію, а також продемонстрували прекрасні власні переклади віршів, які були представлені публіці.