Гостьові лекції запрошених професорів Віллі ван Піра та Юзефіни Пьонтковської

 

В Інституті філології у період з 30 жовтня по 03 листопада було прочитано курс лекцій запрошеними професорами Віллі ван Піром (професор кафедри міжкультурної герменевтики Мюнхенського університету імені Людвіга Максиміліана) та Юзефіною Пьонтковською (доцент інституту прикладної лінгвістики Варшавського університету). 

Професор Віллі ван Пір прочитав курс лекцій на тему “Studies in Emotional Response to Literature”, де представив результати власних досліджень з питань поетики та епістемологічних засад вивчення текту, з питань емпіричного вивчення літератури та медіа. 

Доцент Юзефіна Пьонтковська прочитала гостьову лекцію з синхронного перекладу на тему “How to Become and Be a Conference Interpreter – Polish/EU Perspective”, на якій висвітлила сучасні тенденції на ниві перекладацької діяльності та говорила про можливості, що відкриваються для сучасного перекладача. 

Гостьові лекції відвідали викладачі Інституту філологіїКиївського університету імені Бориса Грінченка, аспіранти, магістранти, молоді вчені та запрошені гості Інституту філології. Особливо цікаво було долучитися до наукового процесу та перейняти вагомий досвід закордонних професорів студентам, що тільки вступають на наукову ниву.

Lekctsia1Lekctsia2Lekctsia3Lekctsia4Lekctsia5Lekctsia6Lekctsia7Lekctsia8Lekctsia9Lekctsia10