Українська мова для ветеранів АТО

З 21 жовтня 2017 року в межах соціального проекту «З Києвом і для Києва» Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка розпочалися заняття з ділової української мови для ветеранів АТО, які мають на меті ознайомити слухачів із мовним законодавством України, нормами сучасної української літературної мови, навчити складанню та оформленню основних видів документів, підвищити рівень культури ділового спілкування. Із ветеранами АТО протягом навчального року працюватимуть студенти 3-го курсу спеціальності «Філологія. Українська мова і література» Коханчик Соломія, Черних Єлизавета, Гончар Тетяна, Соколовська Тетяна, Каменчук Антоніна, Плюта Вікторія, Лось Вікторія, Якобчук Катерина. Координує проект від кафедри української мови кандидат філологічних наук, доцент Русаченко Н.П.

Zanyattya1Zanyattya2Zanyattya3