День європейських мов на кафедрі романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства

26 вересня 2017 року, на кафедрі романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства відбувся захід до Дня європейських мов  - це свято глибокої любові до слова, до його сили, наснаги, духовного й дослідницького потенціалу. Це феєрія поезії, музики, перекладів та досвіду міжкультурної комунікації на перехресті цивілізацій, академічних парадигм, комунікацій у глобалізованому світі. Це свято вшанування іспанської, італійської, французької, англійської, української мови та літератур. Це плекання традицій Майстерні поетичного перекладу. Студентів привітали представники Департаменту культури Амбасади Іспанії, випускники академічних програм обміну Еразмус +. На фестиваль завітали представники гімназії #20 міста Києва з поглибленим вивченням французької мови.

foto1foto2foto3foto4foto5foto6foto7foto8foto9foto10foto11foto12foto13foto14