Літературна екскурсію "Київськими стежками І. Нечуя-Левицького".

7 червня 2017 року студенти групи ФУб-2-15-4.0д Інституту філології у супроводі доцента кафедри української літератури і компаративістики, куратор групи Хамедово О.А. здійснили літературну екскурсію "Київськими стежками І. Нечуя-Левицького".
Маршрут прогулянки був окреслений сам класиком, який щоденно упродовж кількох років вирушав із вул. Пушкінської (колишня назва - Новоєлизаветинська), далі прямував вул. Б. Хмельницького, завертав на вул.. Володимирську і доходив до фунікулеру, інколи йшов ще до Володимирської гірки, де милувався краєвидами Дніпра. Недаремно всі ці локації відображено у його романі "Хмари", який неодноразово згадували студенти. На шляху траплялися різні "цікавинки", які доповнювали уявлення студентів про культуру другої половини ХІХ століття. Біля Софіївського собору згадували, звичайно, курс давньої літератури і "Повість минулих літ", біля пам'ятника Б. Хмельницького декламували рядки Шевченка про Гетьмана.

"Київськими стежками І. Нечуя-Левицького""Київськими стежками І. Нечуя-Левицького""Київськими стежками І. Нечуя-Левицького""Київськими стежками І. Нечуя-Левицького"