Конференція Студентської ради

24 травня 2017 року в Інституті філології відбулася звітна конференція Студентської ради. На конференції звітували про свою діяльність у 2016-2017 навчальному році голова студентського самоврядування Інституту Бєлан Анна, голови та члени інформаційної, соціальної, культурно-масової, міжнародної комісій (Юлія Сахневич, Світлана Таран, Валерія Куклінова, Поліна Добридень), голова старостату Марина Андронова. Доповідачі акцентували увагу не лише на досягненнях та перемогах активу самоврядування Інституту, але й на недоліках, перспективних напрямках діяльності. До слова долучилася директор Інституту Олена Володимирівна Єременко. Продовжили конференцію претенденти на членство у Студентській раді (студенти перший курсів) із презентацією планів реалізації нових проектів діяльності студентів в Інституті на наступний 2017-2018 навчальний рік.

звітна конференція Студентської радизвітна конференція Студентської радизвітна конференція Студентської радизвітна конференція Студентської ради