Урочисте засідання Вченої ради Інституту філології

26 травня відбулося урочисте засідання Вченої ради Інституту філології з нагоди святкування Днів науки в Київському університеті імені Бориса Грінченка. Директор Інституту доктор філологічних наук, професор Єременко Олена Володимирівна привітала учасників зібрання з Днем науки і Днем філолога та нагородила співробітників і студентів Інституту грамотами за досягнення у науково-дослідній діяльності. Під час засідання Вченої ради були обговорені наукові теми кафедр та НДЛ грінченкознавства, проаналізовані наукові досягнення, окреслені напрями майбутніх наукових пошуків. Мистецьким подарунком науковцям стали виступи студентів-філологів Світлани Таран та Дмитра Дзюбенка.