Благодійний студентський бал

25 травня 2017 року у Колонній залі Оболонської в м. Києві РДА з нагоди Дня Києва відбувся Благодійний студентський бал, до якого долучилися викладачі та студенти Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка.
Танцмейстером балу став народний артист України, член національної спілки хореографів України, кавалер ордена «Святого Станіслава», золотий призер численних міжнародних конкурсів, професор Університету Григорій Миколайович Чапкіс.
Під час балу діяла благодійна виставка творів декоративно-прикладного мистецтва студентів Університету Грінченка. Зібрані Благодійним фондом сприяння розвитку освіти імені Бориса Грінченка кошти спрямовані на підтримку студентів, які потребують невідкладної допомоги, Зайцевої Анастасії та Солнцева Сергія.
Висловлюємо щиру подяку тим, хто долучився до благородної справи!

Благодійний студентський балБлагодійний студентський балБлагодійний студентський балБлагодійний студентський балБлагодійний студентський бал