Відбір студентів до числа волонтерів

23 травня 2017 року в Інституті філології відбувся відбір студентів до числа волонтерів зі знанням іноземної мови (англійської, італійської, німецької) на чемпіонат Європи зі стрибків у воду. Враховуючи те, що у чемпіонаті беруть участь близько 140 спортсменів із 24 держав континенту, до почесної громади волонтерів було відібрано 17 найкращих студентів Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка, які досконало володіють іноземними мовами, наділені комунікативними навичками, вміють компетентно вирішити будь-які питання побутового характеру. До списку волонтерів було віднесено:
студенти групи ФІНб-1-15-4.0д.
Севастьянова Софія, Михайленко Юлія, Кононенко Катерина,
студенти груп ФУб-1-14-4.0д., ФУб-2-14-4.0д.
Лузан Анастасія, Одноколова Катерина,
студенти групи ФІНб-2-14-4.0д.
Ткачук Анна, Калещук Маргарита, Бєлоцерковець Вікторія, Левенець Валерія, Бондар Віра,
студенти групи ФІНб -3-14-4.0д.
Науменко Дарія, Бережняк Інна, Лукашова Аліна, Белова Юлія, Віткова Аліна, Ткачук Софія, Коротун Юрій.
Саме ці студенти з 10 по 18 травня 2017 року будуть надавати підтримку іноземним спортсменам як під час тренування, так і у процесі проведення змагань.

відбір студентів до числа волонтеріввідбір студентів до числа волонтерів