м. Гданськ, Польща. Наукова співпраця

На виконання договору з Гданським університетом та у рамках наукової співпраці з видавництвом «Athenae Gedanenses» проректор з науково-методичної роботи та розвитку корпоративної культури Олена Євгенівна Бондарева і директор Інституту філології Олена Володимирівна Єременко відвідали м. Гданськ, Польща.
У програмі поїздки відбулися:

• Робота як спвголів в оргкомітетах та виступи на пленарних засіданнях міжнародних конференцій «Історія-Інтерпретація-Репрезентація» та «Культурні і оздоровчі аспекти харчування»;
  • зустрічі з керівництвом Гданського університету, його профспілковими та громадськими структурами: університетською організацією незалежної самоврядної професійної спілки «Солідарність» (голова – Францішек Макурат), Науковим товариством історії культури і освіти (голова – Маріуш Бродніцкі) тощо;
  • ознайомлення зі структурою та науково-освітнім процесом, популяризація фахових видань Університету Грінченка.

Не менш змістовними були й освітні екскурсії, серед яких особливо вразила екскурсія до музею «Солідарності», інтерактивність та сучасні напрацювання якого спонукали до осмислення ідей щодо нової освітньої стратегії нашого Університету, а перегляд трагічних і переможних сторінок польської історії актуалізував погляд на українське сьогодення та нашу боротьбу за демократичні цінності України.

м. Гданськ, Польщам. Гданськ, Польщам. Гданськ, Польщам. Гданськ, Польщам. Гданськ, Польщам. Гданськ, Польщам. Гданськ, Польща