Майстер-клас з самоосвіти з Єлисеєм Морозом

15 травня студенти-перекладачі 2-5 курсів зустрілися з Єлисеєм Морозом, незалежним перекладачем, який завітав до Київського університету ім. Б. Грінченка, щоб провести майстер-клас з самоосвіти, розвитку і мотивації для перекладачів. Єлисей відразу запевнив студентів, що не буде їх навчати перекладу, а намагатиметься мотивувати їх вже зараз починати свою перекладацьку діяльність, та надихнути на самовизначення і розвиток. Спілкування було організовано таким чином, що до англомовної дискусії долучились усі учасники, завдяки гумору і легкій манері спілкування було створену творчу атмосферу. Зустріч пройшла дуже цікаво, і студенти дізнались багато корисного для особистого та професійного розвитку, отримали поштовх для подальшого просування у професії перекладача.

Майстер-клас з самоосвіти з Єлисеєм МорозомМайстер-клас з самоосвіти з Єлисеєм МорозомМайстер-клас з самоосвіти з Єлисеєм Морозом