Онлайн-презентація україномовних студентських перекладів поезій Х.М.Маркоса

В рамках Фестивалю науки 16 травня відбулася он-лайн-презентація україномовних студентських перекладів поезій Х.М.Маркоса студентами Університету Грінченка та їх читання студентами університету Дель Норте (Асунсьйон, Парагвай).
Студенти-грінченківці та викладачі іспанського відділення кафедри романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства познайомилися зі своїми парагвайськими колегами.
Під час скайп-конференції з університетом Дель Норте наші студенти представили свої україномовні переклади поезій Х.М.Маркоса, ректора цього університету, зроблені в «Літературній майстерні: Студентський переклад з іспанської мови». А студенти університету Дель Норте розповіли про особливості мов гуарані та кастеяно, національні особливості освіти та організації дозвілля.
Чекаємо на наступну скайп-конференцію, аби розпочати спільний проект вивчення парагвайських і українських ідентичностей та міжкультурної комунікації.