У річницю з дня пам'яті Бориса Дмитровича Грінченка....

 

Чому кажуть, що нема в світі щастя? На світі багато-багато щастя! Треба тільки його здобути... Все треба здобувати, ніщо саме до рук не йде. Здобудеш — щасливий будеш, не здобудеш — знидієш або згинеш.” (Б.Д. Грінченко “Під тихими вербами”)

5 травня 2017 року викладачі та студенти Інституту філології вшанували пам’ять геніального українського письменника, педагога, лексикографа, літературознавця, етнографа, історика, публіциста, громадсько-культурного діяча, чиє ім’я з гордістю носить наш Університет.
Викладачі та студенти Інституту долучилися до загальноуніверситетського покладання квітів до пам’ятника Борису Грінченку. На кафедрі української мови відбулися лінгвістичні читання “Грінченко відомий і невідомий: за матеріалами сучасних дослідників-грінченкознавців” для студентів 1 та 2 курсів (модератор С. О. Караман); кафедра української літератури та компаративістики провела лекцію “Борис Грінченко в історії української літератури та літературознавстві” для студентів 2 курсу (модератор О. А. Хамедова); кафедра германської філології організувала бесіду німецькою мовою “Життєвий та творчий шлях Бориса Грінченка” зі студентами 3 курсу (модератор О. В. Зайченко).
Палка любов до рідної землі, до свого народу спонукає нас “знаходити іскру світу там, де, здавалось, була сама темрява”…

У річницю з дня пам'яті Бориса Дмитровича ГрінченкаУ річницю з дня пам'яті Бориса Дмитровича ГрінченкаУ річницю з дня пам'яті Бориса Дмитровича ГрінченкаУ річницю з дня пам'яті Бориса Дмитровича ГрінченкаУ річницю з дня пам'яті Бориса Дмитровича ГрінченкаУ річницю з дня пам'яті Бориса Дмитровича ГрінченкаУ річницю з дня пам'яті Бориса Дмитровича Грінченка