Подяка від ГО "Поруч"

У 2016 році Інститут філології Київського університету приєднався до проекту «Сприяння стабілізації громад Донбасу». Мета цього проекту, передусім, відновлення бібліотек, центрів творчості та інших осередків культури на територіях Донбасу, що постраждали під час військового конфлікту. Організатором та фінансовим донором проекту виступила Міжнародна організація з міграції ООН, а співорганізатором з української сторони – Всеукраїнська громадська організація «Поруч», до складу якої входить викладач кафедри германської філології Надія Володимирівна Говорун. За ініціативи Всеукраїнської ГО «Поруч» професорсько-викладацький склад Інституту філології зібрав близько 200 українських книжок для бібліотек Донбасу – учасниць проекту. Завідувач кафедри світової літератури, професор Юрій Іванович Ковбасенко, також надав декілька примірників свого підручника із зарубіжної літератури.
Крім того, студенти Інституту філології брали участь у акції «Рівний рівному», яку проводив Центр творчості дітей та юнацтва м. Краматорська, записавши відеопривітання для дітей і молоді Донбасу з нагоди Дня Соборності України. Внесок Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка у проект було відзначено спеціальною подякою від Всеукраїнської громадської організації «Поруч».

Подяка