Лекції професора Лаури Сальмон

Вітаємо наших студентів з початком циклу лекцій нашого гостьового лектора з Теорії і практики перекладу з Університету Генуї, професора Лаури Сальмон. Зала повна, адже італійськомовна лекція єднає майбутніх професіоналів!  Завідувач кафедри романської філології Русудан Кирилевна Махачашвілі разом з професором Сальваторе Дель Гаудіо представили студентам італійського відділення професора Лауру Сальмон і відкрили цикл лекції з Теорії і практики італійсько-українського перекладу.

Чекаємо на вас 21 квітня на лекції професора Лаури Сальмон об 11-50 та 13-40, та на воркшопи в понеділок о 11-50 та 13-40.