День відкритих дверей в Інституті філології 2017

19 квітня 2017 року в Інституті філології відбувся День відкритих дверей, на який завітали старшокласники загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва № 9, 20, 67, 105, 143, 165, 170, 194, 210, 211, 216, 240, 252, 304. Для гостей було запропоновано цілий ряд програмних заходів: демонстрація фотоколлажа «Яскраві миті в Інституті», тестування «Готовність вступника до навчання у ВНЗ», рекламно-інформаційні матеріали. Із вступним словом, інформацією про спеціальності та особливості навчання в Інституті виступили директор Олена Володимирівна Єременко завідувач кафедри англійської філології та перекладу Валентина Володимирівна Якуба, завідувач кафедри української мови Станіслав Олександрович Караман, завідувач кафедри романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства Русудан Кирилевна Махачашвілі, завідувач кафедри світової літератури Юрій Іванович Ковбасенко, доцент кафедри української літератури і компаративістики Наталія Іванівна Богданець-Білоскаленко, викладач кафедри східних мов і перекладу Олександра Григорівна Гуль, голова студентської ради Анна Бєлан. Продовжився захід тест-драйвом «Відчуй себе студентом», завдяки якому старшокласники разом зі студентами відвідали навчальні заняття на тему: «Інтеграція граматики в комунікативному контексті» (доцент В.В. Матвейченко), «Цікаве мовознавство» (доцент І. Г. Саєвич), «Нова європейська драма: скандинавсько-бельгійський діалог» (доцент Ю.В. Вишницька). Після тест-драйву кожен із гостей мав можливість ближче познайомитися з інфраструктурою нашої установи, здійснюючи екскурсію корпусом. Дякуємо усім, хто завітав до нас!
До нових зустрічей в Інституті філології Київського університету імені Бориса Грінченка!