«Міс-Інституту філології 2017»

11 квітня 2017 року в Інституті філології відбулася найкрасивіша подія року – конкурс «Міс-Інституту філології 2017». Вісім учасниць змагалися за почесний титул.
Три дефіле, конкурс талантів, розмаїття образів, вітальні номери від гостей та журі побачили глядачі на сцені концертної зали Університету.
До складу журі входили: музикант, переможець 4 сезону «Голос и Країни. Перезавантаження» Ігор Грохоцький, керівник Авторської Школи Стилю і Макіяжу «BOYKO BEAUTY SCHOOL» Тетяна Бойко, ведуча проекту «Абзац» на Новому каналі, дизайнер лінії одягу «FILONOVA» Олена Філонова, ведуча проекту «Абзац» Надія Рогозіна, учасниця третього сезону телевізійного проекту «Супермодель по-українськи» Олександра Литвин, балетмейстер, постановник, лауреат міжнародних конкурсів та фестивалів Віктор Бєлан, президент Студенського парламенту Університету Анастасія Юрганова.
Спонсорами конкурсу виступили: «Domino`s Pizza», квітковий салон «Фея Флора», стоматологічна клініка – VerMax, Фотостудия «GEVGARY», інтернет магазин «Кroshka», студія дизайну «Emerald studio», family cafe «Pepe Verde», компанія Mary Kay, Stud Travel, магазин «Hungry Wolf», домашня кондитерська UsefulSweets, салон краси Мimimiss, компанія «ADDRIAN», компанія Ziferblat Kyiv, HOLZRING.
За результатами конкурсу номінації були розподілені серед учасниць таким чином:
Міс Індивідуальність – Халіфаєва Поліна
Міс Ніжність – Раденевич Віола
Міс Шарм – Аніканова Владислава
Міс Тендітність – Бочарова Дар’я
Міс Артистизм – Кондратюк Анастасія
Міс Харизма – Коваленко Олена
Міс Радість – Мальник Ганна
Міс Грація – Лобойко Анастасія
Міс глядацьких симпатій – Халіфаєва Поліна
Віце-Міс Інституту філології стала Мельник Ганна
Перемогу у конкурсі «Міс-Інституту філології 2017» здобула Кондратюк Анастасія.
Вітаємо учасниць конкурсу зі здобуттям почесних титулів!