Вітаємо переможницю ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських робіт!

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖНИЦЮ ІІ ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ У ГАЛУЗІ «РОМАНО-ГЕРМАНСЬКІ МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ»
6-7 квітня 2017 року на базі Херсонського державного університету відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі «Романо-германські мови і літератури». Для участі у Конкурсі завітали студенти із 16 вишів України. Кваліфіковане журі, до складу якого увійшли провідні науковці з галузі романо-германських мов і літератур, оцінювали теоретичні та творчі здібності студентів, котрі представили кращі наукові школи та освітні заклади України.
Переможницею такого поважного конкурсу стала студентка Інституту філології Юлія Турта, яка отримала диплом ІІ ступеня за роботу на тему «Мовні засоби вираження когезії в англомовному мультфільмі Tirill Kove “The Danish Poet”» (науковий керівник – кандидат філологічних наук доцент кафедри германської філології, доцент Лілія Петрівна Калитюк).
Вітаємо переможницю та наукового керівника! Зичимо натхнення і подальших наукових злетів!

студентка Інституту філології Юлія Туртастудентка Інституту філології Юлія ТуртаГрамота