“Березневі містерії” 2017

25 березня 2017 року в Інституті філології відбувся літературно-мистецький конкурс для старшокласників м. Києва “Березневі містерії”. Кафедра української літератури і компаративістики провела цей конкурс в межах соціального проекту “З Києвом і для Києва”. Талановиті старшокласники надсилали свої вірші, оповідання, нариси упродовж листопада-лютого, а компетентне журі оцінювало і рецензувало їхні твори. Переможці відбіркового туру були запрошені для презентації власних робіт у фінальному турі. До складу журі увійшли: к.філол.н., доц. Хамедова О. А. (організатор конкурсу), д.пед.н., доц. Н.І.Богданець-Білоскаленко, к.філол.н., доц. Л.В.Волошук, к.філол.н., доц. К.Г.Борисенко. Студентське журі сформували магістранти спеціалізації “Літературна творчість”: Сотникова Валентина, Тілець Юрій, Гуртова Юлія. Родзинкою конкурсу стала номінація “Студентський вибір”, переможця якої обирала студентська аудиторія.
Соціальний проект було реалізовано завдяки спільним зусиллям студентів другого курсу і викладачів кафедри української літератури. Студенти групи були операторами, фотографами, екскурсоводами, педагогами. В межах конкурсу відбувся профорієнтаційний захід, на якому студенти розповіли старшокласникам про особливості освітнього процесу в Інституті філології Київського університету імені Бориса Грінченка. Юлія Совершенна провела цікаву і змістовну екскурсію головним навчальним корпусом. Анна Мошенська та Анна Крисько зафіксували незабутні моменти свята на відео, а Мишковець Софія – виявилася талановитим фотографом. Тетяна Соколовська відповідально поставилася до організації технічного супроводу свята. Дякуємо активним студентам-грінченківцям за співпрацю!
Наші переможці:
І місце – Руппа Сергій
ІІ місце – Ковальчук Марія
ІІ місце- Марченко Олександр
ІІІ місце – Ткаченко Олександра
ІІІ місце – Суплакова Анастасія
ІІІ місце – Новицька Рената
Номінація “Студентський вибір” - Чумак Оксана.

“Березневі містерії”“Березневі містерії”“Березневі містерії”“Березневі містерії”