Перемога у Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни «Українська мова»

16-17 березня 2017 року у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського відбувся фінал Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Українська мова», участь у якому взяли 64 знавці рідного слова, що представляли різні куточки України. Серед них була і студентка І курсу Інституту філології (спеціальність "035 Філологія. Мова і література (китайська)") Олена Олександрівна Гендзьора. Оленка гідно представила Університет Грінченка, здобувши перемогу в номінації «Ґрунтовність лінгвістичних знань». Олена Олександрівна не вперше бере участь у мовних конкурсах і олімпіадах, тож, сподіваємося, вона продовжить тернистий, але цікавий шлях до наукових вершин. Вітаємо переможницю! Зичимо подальших злетів, наснаги і витривалості! Також вітаємо кандидата філологічних наук доцента кафедри української мови Наталію Павлівну Русаченко, яка викладала Олені «Вступ до мовознавства» і готувала її до олімпіади; доктора педагогічних наук професора кафедри української мови Олену Миколаївну Горошкіну – викладача української мови нашої переможниці, науково-педагогічних працівників кафедри східних мов і перекладу.

Конкурс знавців української мовиКонкурс знавців української мовиКонкурс знавців української мовиКонкурс знавців української мови