Гостьова лекція першого секретаря Посольства Бельгії в Україні Жана Де Ланнуа «Бельгія – Україна: діалог культур»

21 березня 2017 року рамках Міжнародного тижня франкофонії відбулася гостьова лекція першого секретаря Посольства Бельгії в Україні Жана Де Ланнуа на тему «Бельгія – Україна: діалог культур».
Грінченківці отримали унікальну можливість поспілкуватися французькою мовою, дізнатися про бельгійців, їхні звички та спосіб життя, офіційні мови Бельгії, перебування бельгійців в Україні, обговорити проблеми молодих бельгійців у контексті здобуття вищої освіти і працевлаштування, а також перспективи бельгійсько-українського культурного та освітнього діалогу.
Шановного гостя представила проректор з наукової роботи Університету Наталія Віннікова, наголосивши на важливості наукової співпраці та академічного обміну між нашими країнами.
Захід відбувся з ініціативи кафедри романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства Інституту філології, за підтримки НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти.

Тиждень франкофоніїТиждень франкофоніїТиждень франкофоніїТиждень франкофоніїТиждень франкофоніїТиждень франкофоніїТиждень франкофоніїТиждень франкофоніїТиждень франкофонії