Шевченківські дні в Інституті філології

З 04 березня по 10 березня 2017 року в Інституті філології відбулися заходи, присвячені Шевченківським дням.

Кафедра української літератури і компаративістики:
• лекція «Полемічна свідомість у творчості Тараса Шевченка» для студентів 1 курсу спеціальності «Філологія (українська мова і література)» (лектор К.Г. Борисенко),
• перегляд вистави «Сон» Т.Шевченка в Театрі юного глядача (модератор Н. І. Богданець-Білоскаленко).

Кафедра світової літератури:
• диспут-колоквіум «В своїй хаті своя й правда», присвячений творчості Т.Г. Шевченка та його сучасників (модератор Ю. І. Ковбасенко).

Кафедра української мови:
• гостьова лекція «Мовний простір поезії Тараса Шевченка» за участю доктора філологічних наук, професора, члена-кореспондента НАН України С.Я. Єрмоленко (модератор С.О. Караман).

Кафедра германської філології:
• презентація декламування віршів «203 роки з Дня народження Тараса Шевченка» (модератор В.Д. Порошина).

Кафедра англійської філології та перекладу :
• перегляд та обговорення англомовного документального фільму «Taras Shevchenko: poet, artist, icon» (модератор О. С. Сергеєва).