Студентська науково-практична конференція «На перетині мови і права»

 

22 лютого з нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови в Інституті філології відбулася студентська науково-практична конференція «На перетині мови і права», співорганізаторами якої виступили Національна академія внутрішніх справ та Інститут філології Київського університету імені Бориса Грінченка. Крім курсантів академії та студентів-філологів, участь у конференції взяли студенти факультету права та міжнародних відносин, гості з інших вищих навчальних закладів.
З вітальним словом до учасників конференції звернулися заступник начальника наукового відділу Національної академії внутрішніх справ Олександр Валерійович Калиновський, заступник декана факультету права та міжнародних відносин Наталія Валеріївна Баранова та заступник директора з наукової роботи Інституту філології Олена Леонідівна Доценко.
Перш ніж оприлюднити власні наукові здобутки молоді науковці мали змогу послухати доповіді фахівців у галузі правничої лінгвістики старшого викладача кафедри юридичного документознавства Національної академії внутрішніх справ Світлани Василівни Шутенко та доцента кафедри української мови Інституту філології Олени Леонідівни Доценко.
Під час секційних засідань виступили молоді науковці з цікавими й ґрунтовними доповідями про основні проблеми взаємодії мови та права: мовну ситуацію та мовну політику України, законодавче закріплення мовних прав громадян і їх реалізацію в різних сферах життя українського суспільства, специфіку мови права, вимоги до мовного оформлення документів різних типів тощо.
Після цікавого наукового спілкування учасники конференції були одностайними в необхідності продовження спілкування у такому форматі наступного року.
Колеги з Національної академії внутрішніх справ запропонували опублікувати тези доповідей учасників конференції. Тож робота триває…

«На перетині мови і права»«На перетині мови і права»«На перетині мови і права»«На перетині мови і права»«На перетині мови і права»«На перетині мови і права»«На перетині мови і права»«На перетині мови і права»«На перетині мови і права»«На перетині мови і права»«На перетині мови і права»«На перетині мови і права»«На перетині мови і права»«На перетині мови і права»«На перетині мови і права»«На перетині мови і права»«На перетині мови і права»«На перетині мови і права»«На перетині мови і права»