Міжнародний день рідної мови 2017

21 лютого 2017 року викладачі та студенти Інституту філології відзначили Міжнародний день рідної мови. Кафедра світової літератури провела засідання філологічного гуртка «Мельпомена» за участю Голови творчого об’єднання перекладачів НСПУ В. І. Ткаченка «Різномовне звучання лір» (модератор Ю. І. Ковбасенко); кафедра германської філології організувала та провела зі студентами груп ФНб-1-16-4.0д, ФІНб-1-14-4.0д, ФІНб-1-13-4.0д культурно-масовий захід «Українська в контексті німецькомовного дискурсу» (модератори О. В. Зайченко, О. А. Ільчук, В. Д. Порошина); кафедра романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства провела літературні читання «Французька поезія рідною мовою» серед студентів 1-2 курсів (модератор М. І. Василенко); кафедра української мови здійснила ярмарок студентських презентацій «Мова – екзистенція духу» (модератор Н. П. Русаченко), студентська рада Інституту філології організувала та провела бліц-турнір «Мовний калейдоскоп».