Новорічна вистава –«NY Grinch Show»

22 грудня 2016 року студентська рада Інституту філології та студентський актив Інституту людини влаштували новорічну виставу –«NY Grinch Show».
На початку новорічної програми директор Інституту філології Олена Володимирівна Єременко та заступник директора Інституту людини з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Павлюк Роман Олександрович привітали з новорічними святами студентів, викладачів, гостей. Найактивніших студентів, які проявили себе у різноманітних напрямах діяльності інститутів, нагородили грамотами та подяками.
Учасники Новорічного шоу своїми вокальними виступами, майстерними танцювальними номерами, креативними відео та цікавими конкурсами поділилися з усіма запрошеними позитивними емоціями і створили феєричну передсвяткову атмосферу.
Сподіваємося на подальші творчі проекти наших студентів!

«NY Grinch Show»«NY Grinch Show»«NY Grinch Show»«NY Grinch Show»«NY Grinch Show»«NY Grinch Show»«NY Grinch Show»«NY Grinch Show»«NY Grinch Show»«NY Grinch Show»