Italiano Facile

21 грудня 2016 року на кафедрі романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка було започатковано проект вивчення італійської мови у соціальній мережі Instagram – “ITALIANO FACILE”. Цей інноваційний проект створили студентки 5 курсу спеціальності "Італійська мова та література" Поллє Олександра, Толстікова Катерина, Надала Світлана та Чернова Валерія під керівництвом старшого викладача кафедри, к.і.н. Вдовиченко Вікторії Андріївни. Метою цього проекту є ознайомлення з мовними та культурними особливостями італійської мови. Проект міститиме онлайн-завдання (ігри, квести, інформ-профілі) різних рівнів складності (від рівня А1 до В2), що допоможе студентам успішніше засвоювати італійську мову. Під час започаткування проекту усіх присутніх привітала завідувач кафедри д.ф.н., доц. Русудан Кирилевна Махачашвілі і висловила сподівання, що ця онлайн-ініціатива матиме успіх не тільки серед студентів Київського університету імені Бориса Грінченка, а й серед усіх охочих познайомитися із особливостями італійської мови. Студентки провели лекцію-презентацію онлайн-проекту ITALIANO FACILE на тему "Il Natale in Italia" (Різдво в Італії) та залучили для цього студентів 2 курсу Інституту філології, а також аспірантів Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка.  Залучайтеся до активного та цікавого навчання онлайн разом з @italiano.facile Запрошуємо всіх бажаючих!

Italiano FacileItaliano FacileItaliano FacileItaliano Facile