Соціальний проект “З Києвом і для Києва” триває

17 грудня 2016 року в Інституті філології кафедрою германської філології було проведено святковий захід у рамках соціального проекту “З Києвом і для Києва”, програму для якого підготували студенти IV курсу (група ФАб-2-13-4.0д, керівник – старший викладач Порошина Валентина Дмитрівна). Гостями свята стали учні 8 класу та вчителі німецької Озерської школи Бородянського району, учні СШ № 165 м. Києва на чолі зі вчителем Осташевською О. Л.). Відвідувачам було продемонстровано інформативну та водночас доступну для тих, хто не володіє німецькою, презентацію про історію, звичаї та традиції німецького народу, що стосуються святкування Різдва. Особливе враження справила виконана на сучасний лад постановка казки братів Грімм, які зібрали та підготували до друку понад 200 народних творів. Музичним редактором та монтажером відеоряду для дійства виступила студентка IV курсу Макаренко Дарина, автором сценарію – Башлакова Мар’яна.
Після міні-вистави усі глядачі мали змогу скуштувати німецький різдвяний кекс – штоллен , який студенти приготували самостійно, та отримати його рецепт німецькою й українською мовами.
Завдяки художнім перекладам німецьких різдвяних пісень від Прядко Марини (ФАб-1-13-4.0д) навіть гості, що не володіють німецькою, могли почуватися комфортно під час музичних інтермедій свята. Оздобленням та затишною атмосферою заходу опікувалася Лигиза Анастасія (ФАб-1-15-4.0д). Всі запрошені отримали велике задоволення, радо слухали та підспівували німецькомовним пісням разом зі студентами, ділилися враженнями, фотографувалися та не відмовлялись від добавки штоллена.

“З  Києвом і для Києва”“З  Києвом і для Києва”“З  Києвом і для Києва”“З  Києвом і для Києва”“З  Києвом і для Києва”