Грінченківська декада триває

12-13 грудня 2016 року кафедра світової літератури та Асоціація викладачів зарубіжної літератури в межах Грінченківської декади вдев'яте провела засідання Круглого літературознавчого столу. Цього року темою Круглого столу була обрана наступна - "Канон і масова література".
З вітальним словом до присутніх звернулися проректор з іновацій КУБГ професор О.Є. Бондарева та директор Інституту філології професор О.В.Єременко.
12 грудня відбулося засідання Круглого літературознавчого столу. 13 грудня провідний літературний критик, знавець і дослідник сучасної білоруської літератури І.Л.Шавлякова-Борзенко прочитала гостьову лекцію "Огляд сучасної білоруської літератури : тенденції розвитку".
Дякуємо нашим білоруським колегам -філологам Олександру Йосиповичу Федуті та Ірині Леонідівні Шавляковій - Борзенко за участь і цікаві доповіді.
Окрема подяка викладачці Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С.Макаренка Ользі Василівні Терещенко, яка взяла участь у засіданні Круглого столу.
ВІтання нашим студентам , чиї виступи на засіданні Круглого столу були науковим дебютом, - Олені Кузнецовій (науковий керівник - доцент Г.Є.Шовкопляс),Олені Коломоєць( науковий керівник - доцент Г.В.Бітківська).
Подяка від оргкомітету всім членам кафедри світової літератури, які у різний спосіб допомогали у проведенні заходу. Найбільша подяка нашому молодому колезі - лаборанту кафедри Андрію Олександровичу Динниченку.
Традиційно захід було проведено у читацькій залі університетської бібліотеки, де нас гостинно зустрічав і допомогав в усьому колектив бібліотеки, який очолює директор бібліотеки​ Вікторія Анатоліївна Зотова.
Від імені Оргкомітету - доцент кафедри світової літератури Г.Є.Шовкопляс​