«Українські національні символи святкової вечері»

30 листопада 2016 року в приміщенні гуртожитку за адресою бульвар Лепсе, 46 студентами Інституту філології Коцюбівською Марією та Карпенко Анастасією було проведено майстер-клас із декоративної майстерності «Українські національні символи святкової вечері». Студентки продемонстрували кулінарні вміння з приготування швидких, смачних студентських страв і декоративного оформлення святкових блюд. Модераторами заходу стали Ольга Степанівна Сергеєва та Ольга Сергіївна Козлова.