Вшанування пам'яті жертв Голодомору

25 листопада 2016 року в Інституті філології відбулося вшанування пам'яті жертв Голодомору в Україні, а саме: облаштовано куточок пам'яті та запалено свічку, для студентів 1, 2 курсів проведено лекцію «Голодомор. Уроки пам’яті» (кафедра української літератури та компаративістики, Н.О.Блохіна), бесіду англійською мовою  «Наслідки Голодомору 1932-33 рр. та політичних репресій» (кафедра германської філології, О. В. Чувардинська), переглянуто та обговорено англомовний фільм «Harvest of Despair – Great Famine in Ukraine 1932-1933» (кафедра англійської мови, О. С. Сергеєва), мультимедіальний історико-просвітницький документальний фільм із нагоди вшанування пам’яті жертв Голодомору в Україні (кафедра романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства, Р. К. Махачашвілі), фільм французького режисера-кінодокументаліста Бенедикта Бане «Голодомор. Забутий геноцид» (кафедра світової літератури, Н. О. Ліхоманова).