10 листопада 2016 року в Інституті філології відбувся науково-методичний семінар “Інтегровані технології в набутті фахових компетентностей студентами-філологами”. До участі долучилися представники Британської Ради в Україні, викладачі факультету права та міжнародних відносин і факультету інформаційних технологій і управління, шкільні вчителі.  Доповіді були грунтовними і неформальними, переконливо довели переваги впровадження інтегрованих технологій у викладання лінгвістичних та літературознавчих дисциплін у процесі підготовки майбутніх вчителів іноземної мови. Зокрема, йшлося про участь Університету в експерементальному проекті “Шкільний вчитель нового покоління”, розробленому спільно МОН України та Британською Радою в Україні, основною метою якого є оновлення змісту та підходів до мовної та методичної підготовки майбутнього вчителя іноземних мов у вищих навчальних закладах. Цікавим акцентом стала доповідь про можливості міжмистецької інтеграції в викладанні методики навчання літератури.
Дякуємо учасникам і гостям, запрошуємо до обговорення тем наступних семінарів!

Науково-методичний семінарНауково-методичний семінарНауково-методичний семінарНауково-методичний семінар