«УКРАЇНСЬКА ПИСЕМНІСТЬ І УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВА: ВЧОРА, СЬОГОДНІ, ЗАВТРА»

9 листопада 2016 року до Дня української мови та писемності кафедрою світової літератури Інституту філології, бібліотекою Університету було проведено Всеукраїнський науково-практичний колоквіум «УКРАЇНСЬКА ПИСЕМНІСТЬ І УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВА: ВЧОРА, СЬОГОДНІ, ЗАВТРА», на якому були присутні: релігієзнавець, культуролог академік Дмитро СТЕПОВИК, від правління Спілки письменників – перекладознавець Всеволод ТКАЧЕНКО, директор Благодійного фонду «Ніжен», член правління Чернігівської ОО ВУТ «Просвіта», бізнесмен-аграрій Микола ШКУРКО, директор Творчого об`єднання «Соняшник» Юрій МОРЩАВКА, викладачі української мови елітних навчальних закладів м. Ніжина, активні діячі ВУТ «Просвіта» Людмила КОТКОВА, Олена ТУНИК, методист із української мови і літератури ОППО КУБГ Олександра ДІДУР, директор бібліотеки Університету Вікторія ЗОТОВА, члени кафедри світової літератури Університету, аспіранти, магістранти, студенти. Із вітальним словом до учасників колоквіуму звернулася директор Інституту філології професор Олена ЄРЕМЕНКО. Особливий інтерес викликали доповіді Дмитра СТЕПОВИКА, Миколи ШКУРКА, Всеволода, ТКАЧЕНКА, Наталії КОВАЛЬЧУК та Юрія МОРЩАВКИ. Модератор Усеукраїнського колоквіуму – завідувач кафедри світової літератури професор Юрій КОВБАСЕНКО.

Науково-практичний колоквіумНауково-практичний колоквіумНауково-практичний колоквіумНауково-практичний колоквіумНауково-практичний колоквіум