Грінченківці в Інституті рукопису

9 листопада у День української мови та писемності студенти-україністи ІІ курсу працювали в Інституті рукопису Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського. Вони вивчали зразки рунічного, клинописного і глаголичного письма, ранні східнослов’янські кириличні пам’ятки. Мали особливу можливість проаналізувати оригінали «Київських глаголичних листків» (ІХ – Х ст.) і їх ошатну копію, рукописи українських письменників, зокрема і Бориса Грінченка. У прямому і переносному смислі доторкнулись до однієї з найцінніших пам’яток української мови – оригіналу Пересопницького Євангелія XVI ст.Зі студентами у фонді Інституту рукопису працювали: Горєва Вікторія Володимирівна, завідувач Відділу джерелознавства, кандидат історичних наук; Видайчук Тетяна Леонідівна, доцент кафедри української мови Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат філологічних наук.