Конкурс-виставка української зорової поезії

9 листопада 2016 року в Інституті філології до Дня української мови та писемності відбулося відкриття конкурсу-виставки української зорової поезії, до участі в якій долучилися студенти 1-4 курсів Інституту. Конкурсанти представили оригінальні, авторські художні роботи з елементами літературних текстів.
До оцінювання творів були залучені адміністрація, викладачі та студенти Інституту філології (О. В. Єременко, Н. І. Богданець-Білоскаленко, М. А. Зверєва, О. С. Сергеєва, В. Д. Порошина, О. О. Захарчук-Дуке, М. Андронова, С. Оніщенко). Директором Інституту Оленою Володимирівною Єременко було оголошено переможців конкурсу та вручено цінні подарунки. Перше місце посіла студентка 3 курсу напряму підготовки «Філологія (мова і література (німецька)» Квітич Світлана Петрівна, друге місце – студентка 1 курсу спеціальності 035 Філологія (мова і література англійська) Голуб Мирослава Тарасівна, третє місце – студентка 1 курсу спеціальності 035 Філологія (мова і література англійська) Мельник Наталія Вікторівна.

Вітаємо переможців конкурсу!