Зустріч із власниками провідних перекладацьких компаній України

25 жовтня у головному корпусі Київського університету імені Бориса Грінченка відбулась зустріч із власниками провідних перекладацьких компаній України: Юрієм Цверкуном, ("Профпереклад", м.Київ) та Олександром Бондаренком ("Translatel", м.Кропивницький). Обидві компанії займають відповідно  третє та друге місця в рейтингу перекладацьких компаній України.
Зустріч виявилась напрочуд цікавою та пізнавальною. Гості розповіли студентам про знання, досвід та якості, необхідні перекладачу, щоб стати співробітником їхніх компаній.Виявилось, що основні вимоги до кандидатів дуже високі. Проте, ключовими умовами є не диплом, не вік, а саме професіоналізм, досвід та навички. Зокрема, найбільше студентів цікавили найпопулярніші сфери перекладу, рівень заробітної плати, наявність можливості проходження практики та власний розвиток.
Власники успішних компаній надихнули та мотивували слухачів, що кожен може знайти себе у цій сфері, незаважаючи на те, чи є у них лінгвістична освіта, чи ні.
В аудиторії панувала серйозна, але водночас невимушена атмосфера, адже присутні спілкувались на важливі теми, але й не забували жартувати та ділитися власним досвідом. Кожен із нас дізнався щось нове після завершення своєрідної лекції.
Особлива вдячність нашим гостям за те, що вони знайшли час завітати до нашого університету та поділились своїми порадами. а також нашим викладачам, що організували зустріч.

Текст: Кузьменко Ксенія, Степанова Ірина, Шабан Оксана, 2 курс

Зустріч із власниками провідних перекладацьких компаній України