Cемінар "La storia della Moda Italiana"

19 жовтня 2016 року о 16:50 кафедра романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства, студенти 3х та 4х курсів італійського відділення відвідали семінар, організований з приводу 16 Всесвітнього Тижня італійської мови. Тема семінару : "La storia della Moda Italiana", який провели викладачі кафедри Бабенко В.О. та Ярова Я. С.
Студенти поринули в далекі післявоєнні роки, в яких тільки починала народжуватись "Made in Italy".
Історія італійської моди почалася 12 лютого 1951, коли граф Giorgini влаштував показ мод для міжнародної аудиторії в своєму маєтку у Флоренції.
Відчайдушний гламур і при цьому легкість повсякденності — ось фірмове поєднання, яке виникає в італійській моді після війни і яке стає її ключовою характеристикою. З цих палацових піжам, з геометричних чорно-білих норкових пальто Fendi, зроблених юним Лагерфельдом, з маньеристского футуризму Роберто Капуччи і рафінованої театральності Джерманы Маручелли зросла потім все — від Gianfranco Ferré до Prada і Gucci до Dolce & Gabbana. І будемо сподіватися, зросте ще багато чого. Майбутнє італійської моди повинно бути не менш захоплюючим, ніж її минуле.

Made in ItalyMade in Italy