День відкритих дверей в Інституті філології

13 жовтня 2016 року в Інституті філології відбувся День відкритих дверей, на який завітали школярі загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва № 14, 64, 175, 139, 81, 9, 179, колегіума «Олімп», гімназії № 143, школи «Інтелект» та інших. Для гостей було запропоновано цілий ряд програмних заходів: відео-презентація «Яскраві миті в Інституті», консультативно-психологічний центр «Особистісний потенціал», фотосесія, рекламно-інформаційні матеріали. Із вступним словом, інформацією про спеціальності та особливості навчання в Інституті виступили директор Олена Володимирівна Єременко, завідувач кафедри англійської філології та перекладу Валентина Володимирівна Якуба, завідувач кафедри української мови Станіслав Олександрович Караман, завідувач кафедри східних мов і перекладу Іван Васильович Семеніст, викладачі кафедри романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства Бабенко Валерія Олегівна та Ярова Яна Станіславівна, голова студентської ради Анна Бєлан. Продовжився захід тест-драйвом «Відчуй себе студентом», завдяки якому старшокласники разом зі студентами відвідали навчальні заняття з дисциплін «Іспанська мова» (старший викладач В. М. Кожем’яко), «Порівняльна типологія» (професор Л. А. Сажко), «Література Стародавнього Сходу» (доцент М. В. Луцюк), «Цікаве мовознавство» (доцент І. Г. Саєвич), «Практична фонетика» (старший викладач Я. І. Щербаков). Після тест-драйву кожен із гостей мав можливість ближче познайомитися з інфраструктурою нашої установи, здійснюючи екскурсію корпусом. Дякуємо усім, хто завітав до нас!
До нових зустрічей в Інституті філології Київського університету імені Бориса Грінченка!

День відкритих дверейДень відкритих дверейДень відкритих дверейДень відкритих дверейДень відкритих дверейДень відкритих дверейДень відкритих дверейБабенко В.О. та Ярова Я.С.День відкритих дверейДень відкритих дверейДень відкритих дверейДень відкритих дверейДень відкритих дверейДень відкритих дверейДень відкритих дверей