Зустріч із Університетом Кадису (Іспанія)

6 жовтня відбулася зустріч співробітників Університету Кадису (Іспанія) – Хуаном Карлосом Гарсією Галіндою, генеральним директором відділу міжнародних зв’язків та Андресом Сантаною Аррібасом, завідувачем Центру співробітництва з країнами Східної Європи зі співробітниками,  магістрами та студентами Київського університету імені Бориса Грінченка. У 2016 році Університет Грінченка та Університет Кадису стали партнерами в рамках програми академічної мобільності Еразмус+. Під час зустрічі  науковцями Університету Бориса Грінченка було представлено презентації  напрямів наукових досліджень, які здійснюються в Університеті, та особливостей міжнародної співпраці. У свою чергу, представники Університету Кадису презентували програму мобільності Еразмус+. У ході обговорення двосторонніх зв’язків студенти та викладачі цікавилися процедурою подачі документів та специфікою проходження програми  академічної мобільності та наявністю культурних заходів.

Представники Університету Кадиса відмітили високий рівень володіння іспанською мовою студентів та висловили побажання у подальшій співпраці та розвитку партнерських відносин між нашими університетами.