Презентація польсько-української антології сучасної поезії

03 жовтня в межах проведення Тижня кафедри світової літератури відбулась презентація польсько-української антології сучасної поезії "Jak podanie ręki» / «Як рукостискання» (Познань, 2016).

Зі вступним словом до учасників заходу звернулися СТРІХА Максим Віталійович,заступник міністра освіти і науки України, письменник, перекладач, доктор фізико-математичних наук, професор, КОЧУР Марія Леонідівна, заступник директора музею Г. П. Кочура (м. Ірпінь), ЄРЕМЕНКО Олена Володимирівна, директор Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор філологічних наук, професор,КОВБАСЕНКО Юрій Іванович, завідувач кафедри світової літератури Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат філологічних наук, професор.
Презентували антологію Михайло СИДОРЖЕВСЬКИЙ, Голова Національної Спілки письменників України, Олександр ГОРДОН, поет, перекладач, секретар Національної Спілки письменників України, Всеволод ТКАЧЕНКО, поет, перекладач, голова Творчого об‘єднання перекладачів, Теодозія ЗАРІВНА, головний редактор журналу «Київ».
Свої поетичні твори представили автори антологіїДанута БАРТОШУршуля ЗИБУРА (заступники Голови Правління Познанського відділення Спілки польських літераторів) та їх перекладачі -Дмитро ДРОЗДОВСЬКИЙ, головний редактор журналу «Всесвіт», Василь САГАН, поет, Голова Харківського історико-філологічного товариства. З програмою заходу можна ознайомитись тут.

Захід був організований і проведений спільно з кафедрою української літератури і компаративістики.