Колоквіум «Мовна карта Європи»

До Дня європейських мов 27.09.16кафедрою української мови був проведений колоквіум «Мовна карта Європи». У заході взяли участь студенти першого курсу спеціальності «українська мова і література» (групи ФУб-1-16-4.0д і ФУб-2-16-4.0д) та доцент кафедри української мови, кандидат філологічних наук І. Г. Саєвич.

Метою колоквіуму було ознайомлення з генеалогічною класифікацією європейських мов, розгляд їх соціолінгвістичних ознак, етапів формування писемності та перших писемних пам’яток.

Зокрема було заслухано інформацію про германські мови (англійську, німецьку, норвезьку, ісландську, данську, шведську), романські (іспанську, португальську, французьку, італійську), слов’янські (польську, болгарську, чеську, словацьку) та грецьку мову.

З лінгвістичними повідомлення виступили студенти Т. Сусідко, О. Полуда, О. Бучма, Ф. Єкаєва, Д. Бедій, А. Бречко, Л. Корольова, І. Ярова (ФУб-1-16-4.0д), І. Артеменко, Н. Лебеденко, А. Сопілко, В. Аніканова, М. Ніколаєнко, Ю. Бурда, А. Яковенко, Г. Мельник, А. Милко, Л. Ващенко (ФУб-2-16-4.0д).