Відкриття фотовиставки «Генетичний код Бахмуту»

Сьогодні, 15 вересня 2016 року в Інституті філології Київського університету імені Бориса Грінченка, підтримали традиції співпраці з волонтерськими організаціями, започатковані Ректором Університету Віктором Олександровичем Огнев’юком та проректором з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Таїсією Юріївною Бєлофастовою.
За ініціативи волонтерів руху «Бахмут Український» відбулося відкриття фотовиставки «Генетичний код Бахмуту», на якій представлені світлини моделей у вишиваних костюмах, створених творчою майстернею «Берегиня» у м. Бахмуті. До слова долучилися активні учасники проекту доцент кафедри світової літератури Галина Євгеніївна Шовкопляс та викладач кафедри англійської філології Надія Володимирівна Говорун, які, власне, і стали екскурсоводами представленого скарбу.