Посвята першокурсників Інституту філології

1 вересня 2016 відбулася урочиста церемонія Посвяти першокурсників Інституту філології у студенти.Свято об’єднало членів Вченої Ради Київського університету імені Бориса Грінченка на чолі з ректором Віктором Олександровичем Огнев’юком, лідерів Студентського самоврядування Університету,Наукoвого товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Київський університет імені Бориса Грінченка, представників науково-професорського складу Інституту філології, першокурсників, їх батьків. Із вітальними словами до першокурсників звернувся мер Києва Віталій Кличко, ректор Університету Віктор Олександрович Огнев’юк, директор Інституту філології Олена Володимирівна Єременко, директор Інституту журналістики Галина Василівна Горбенко, учасник бойових дій у зоні АТО, оператор навчально-виробничого комплексу «Астудія» Віктор Тімохін, доктор філософії університету Лусіада, експерт міжнародного проекту Португалія Пауло Пінто. Під час церемонії першокурсники з рук ректора Університету отримали символічні студентські квитки. Наприкінці свята традиційно прозвучав Гімн Університету. Після свята у першокурсників була нагода ближче познайомитися, поділитися радощами та враженнями.

Посвята у студентиПосвята у студентиПосвята у студентиПосвята у студентиПосвята у студентиПосвята у студенти