Навчання в італійському університеті

Влітку 2016 року студенти разом із викладачами кафедри романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства Бабенко В.О. та Яровою Я.С. їздили на навчання в італійський університет Данте  Аліг'єрі в місті Реджо ді Калабрія, Італія та пройшли там курс італійської мови та культури, отримали сертифікати та підвищи свої знання.

"....Навчались ми там місяць, кожного із нас на початку розподілили по різним рівням та групам (по результатам вступного іспиту), а у кінці на нас чекав  ще один іспит - випускний. У ході навчання ми вивчали не тільки італійську мову, а також літературу, лінгвістику, історію, мистецство, кіно та культуру, географію. За один місяць нам вдалося значно підвищити та покращити свої знання!  Кожний рівень складається із 3х модулів, а кожний модуль - із 8 або 7 кредитів.  Дуже цікаві та складні заняття, все дуже сподобалось, будо водночас і важко, і захоплююче. Випускний іспит складався із 4х частин - письмо, говоріння, аудіювання та граматика.  Максимально можна було отримати 30 балів. Для проходження іспиту мінімальним балом було 18. Викладачі Університету Данте Аліг'єрі справжні професіонали, в навчальному процесі використовують сучасні методи та засоби і дуже люблять свою справу! А це - найважливіше. Сподіваємось, що у наступному році ми також поїдемо на навчання і нас буде навіть більше! Адже це справді неймовірний досвід, чудовий навчальний заклад та дивовижне місце на узбережжі моря."

Реджо ді КалабріяРеджо ді КалабріяРеджо ді КалабріяРеджо ді КалабріяРеджо ді Калабрія