3 місце у VII Міжвузівському конкурсі молодих перекладачів

Вітаємо Решко Олександру, студентку 4 курсу спеціальності "Переклад" із 3 місцем у  VII Міжвузівському конкурсі молодих перекладачів!

26 квітня 2016 року Олександра разом із 15ма іншими учасниками взяла участь у другому турі, який традиційно проводився кафедрою англійської філології і перекладу Навчально-наукового Гуманітарного інституту НАУ. Разом із студентами з Київського національного університету ім. Шевченка (Інститут міжнародних відносин та Інститут філології), Київського національного лінгвістичного університету, Миколаївського національного університету  ім. В.О.Сухомлинського,  Національної академії Служби безпеки України, Херсонського державного університету та Національного авіаційного університету, Олександра достойно представляла свій виш.
Сподіваємось, наступного року наші студенти також покажуть високий пілотаж!