Угода про науково-методичне співробітництво з Ужгородським національним університетом

21-22 квітня на філологічному факультеті Ужгородського національного університету  відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція студентів та магістрів «Актуальні проблеми філології та журналістики». Науковий форум та заквітчаний Ужгород привабив майже 240 студентів з різних куточків України та світу – із Словаччини, Угорщини, Хорватії, а також Росії, Білорусії, Чеської Республіки, Німеччини, Тайваню. Одне з гасел конференції, за словами голови Наукового товариства студентів та аспірантів філологічного факультету Христини Яреми: «Якщо ви володієте знаннями, дайте іншим запалити від нього свої світильники» (Томас Фуллер). Привітали учасників конференції під час пленарного засідання проректор з науково-педагогічної роботи Мирослава Лендьел та декан філологічного факультету Галина Шумицька. У названій конференції взяли участь 9 студентів і магістрантів Гуманітарного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка, які пишуть бакалаврські та магістерські роботи на кафедрі світової літератури КУБГ, а саме: Бандура Валерія, Петрова Людмила, Слєпушова Ангеліна, Наталія Куцовол, Радкевич Євгенія,Сікорська Поліна, Назаренко Ірина,Шевчук Юлія, Кучер Оксана (заочно). Студенти отримали збірник наукових праць,що містить опубліковані статті за виступами всіх учасників конференції, і сертифікати учасників конференції.
 Роботою  четвертої секції «Наукова рецепція явищ світової літератури та проблеми перекладознавства» керували доценти кафедри світової літератури КУБГ Тверітінова Т.І. та Шовкопляс Г.Є.
На заключному пленарному засіданні представники філологічного факультету  Ужгородського національного  університету та Гуманітарного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка уклали угоду про науково-методичне співробітництво сторін на засадах рівності партнерства і взаємної вигоди в галузі розвитку єдиного освітнього простору. Угода підписана директором Гуманітарного інституту КУБГ професором Бондаревою О.Є. та ректором Ужгородського  національного університету  професором Смоланкою В.І.
Щиро дякуємо організаторам  конференції - декану філологічного факультету Ужгородського національного університету доценту Шумицькій Г.В., заступнику декана філологічного факультету доценту Венжинович Н.Ф.,голові Наукового товариства студентів і аспірантів ДВНЗ «УжНУ» Яремі Христині за прекрасну культурну програму,що містила екскурсію до замку Шенборн,замку Паланок,замку Сент Миклош і відвідування Закарпатського угорського університету імені Ференца Ракоці ІІ у місті Берегове.

Автор тексту - к.ф.н., доц. Шовкопляс Г.Є.

Uzhgor 1Uzhgor 2Uzhgor 3Uzhgor 4Uzhgor 5Uzhgor 6Uzhgor 7Uzhgor 8